スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通

  • 110 m²

スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通 ligger i Tokyo. Den har 1 rom på 110 m² og kan ta imot 11 gjester. Denne villaen ligger i Sumida (adm. bydel) området, og tilbyr utsikt over byen og ligger nær Jikken Bridge.

Gjestene er velkomne til å bruke 1 bad.

Denne villaen tilbyr en jacuzzi for avslapning og forfriskning.

Dette innkvarteringsstedet er utstyrt med et komplett kjøkken.

Tokyo Imperial Palace ligger 7 km fra villaen, mens Sensoji-tempelet ligger 2 km fra boligen. Monjya Karumo ligger 250 meter fra スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通. Villaen ligger et par minutter med bil fra Asahi øl hovedkvarter. スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通 ligger 700 meter fra Oshiage 'SKYTREE' tunnelbanestasjonen og tilbyr overnatting i Tokyo.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通 Tokyo
Skytree House
pris kun for mobil

Skytree House

9.7
Usedvanlig 58 anmeldelser
75 m fra overnattingsstedet
USD 437 USD 393
per natt
Sky Inn 新築独栋戸建 日式风眺望天空树
pris kun for mobil

Sky Inn 新築独栋戸建 日式风眺望天空树

128 m fra overnattingsstedet
USD 318 USD 286
per natt
Skytree Cozy House
pris kun for mobil

Skytree Cozy House

8.9
Fabelaktig 52 anmeldelser
204 m fra overnattingsstedet
USD 184 USD 166
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Tokyo Haneda internasjonale lufthavn
    25 km

    Togstasjoner

    Oshiage Station
    800 m

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    Fritidsaktivitet

    • Jacuzzi

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Forkleområde
    • Terrasse
    • Spisebord

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Gulvteppe

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Familierom

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 17:00 til 23:00
    Utsjekking: til 10:00
    Lisensnummer6墨福衛生環第350号
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Hvilke populære attraksjoner er nær スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通?
      Du kan besøke Jikken Bridge, som ligger i nærheten av スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通.
    • ❓
      Hvor mye vil det koste å bo i スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通?
      Leien på スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通 starter på $297 per natt.
    • ❓
      Hvilke restauranter ligger i nærheten av スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通?
      Restauranter i nærheten av スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通 inkluderer Monjya Karumo og Uotami Oshiage Ekimae.
    • ❓
      Har スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通 fin utsikt?
      Ja, vinduene på スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通 åpner ut mot byen.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Tokyo Haneda internasjonale lufthavn
    25 km

    Togstasjoner

    Oshiage Station
    800 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    スカイツリー前押上駅新築ヴィラ空港直通 Tokyo

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk